Těšíme se a zveme:
Po – vše, batolátka prosíme o včasné omluvení, díky!
Út – vše
St – v 10h. ROLNIČKA
– odpoledne – sraz v 15h u MC, 15:30 program v parku u knihovny, 16h. výměna knížek v KNIHOVNĚ
16:30 HŘIŠTĚ U DUBU!!! zveme i další zájemce!
Čt – NENÍ Atletika, těšíme se na program v MŠ MĚSTO – vyřazování předškoláků!
Pá – dopolední herna a hlídání dětí
– odpoledne zveme na VÝLET DO KOSTELA – je NOC kostelů, my máme už odpoledne zajištěný
fajn program v Třebechovicích! Přidejte se k nám! Těšíme se!